ÖVRIGT / Nautica / Modellskepp 14278416
nr 1427 8416
Modellskepp
Längd: 104cm. Höjd: 87cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 25 oktober 2021
kl 19:20:24
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr
1.000 kr